Ферари доби дополнителни тестови за Пирели


Американската пејачка Мајли Сајрус неодамна ја обнови веридбата со Лиам Хемсворт и сврте нов лист во животот. Имено, диско-поп кралицата зажали што изградила ...
| | веќе видена | слични

После пауза од речиси четири години, американската пејачка и некогашна Дизни ѕвезда Мајли Сајрус конечно се враќа на сцената со нов материјал. Имено, таа веќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ферари доби дополнителни тестови за Пирели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: