Ферари бензинска станица (видео)

Еве една од најдобрите локации за бензинска пумпа во светот. Се работи за бензинската на Eni/Agip, која е лоцирана само на 150 метри од „Autodromo Nazionale Monza“. Поради „стратешката позиција“ до Монца, огромен број суперавтомобили постојано ја посетуваат оваа бензинска. На видеото објавно деновиве на Јутјуб можат да се види ергела на Ферари автомобили, чии сопственици баш сакаат да се покажат пред камерата. Понекогаш некој и ќе киксне, како на пример оној на 0:54 од видеото...
| | веќе видена | слични

Останато

До унгарското Министерство за правда деновиве ќе биде доставено барањето со целокупната документација за екстрадиција на поранешниот премиер Никола Груевски, ...
сите 133 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 64 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 132 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 204 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ферари бензинска станица (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: