Сане си замина од кампот на германската фудбалска репрезентација


5 копии

Фудбалерот Лирој Сане си замина од кампот на германската фудбалска репрезентација во Минхен поради приватни причини. Наводно според англиските медиуми Сане се ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 135 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 9 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 19 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сане си замина од кампот на германската фудбалска репрезентација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: