Крос го „подбра“ Сане: Мора да работи на недостатокот кој го има


Лирој Сане дефинитивно нема посакуван старт на новата натпреварувачка сезона, бидејќи по изоставувањето од Светското првенство во Русија, сега се најде во втор ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

На референдумот на 30-ти септември, да излеземе и да го дадеме гласот за членство на Македонија во ЕУ и НАТО. Сите заедно да бидеме глас што ќе ја обезбеди ...
сите 135 | | | веќе видена

ЕУ и НАТО се мнозинска волја на граѓаните на Република Македонија, кои очекуваат европски живот и интеграција во најголемите сојузи во светот. Македонија нема ...
сите 17 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 19 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Крос го „подбра“ Сане: Мора да работи на недостатокот кој го има

Од:
До кого (е-маил):
Порака: