Фенер со фантастичен пресврт до победа над Барса (видео)


2 копии

Ник Калатес има мирна рака и многу среќа, а неговиот проектил од девет метри на две стотинки до крајот на мечот му донесе многу вредна победа на Панатинаикос ...
| | веќе видена | слични

Панатинаикос вторпат сезонава успеа да ја победи ЦСКА Москва во кошаркарската Евролига, а вечерашниот дуел го доби на гостински терен со резултат 78:77. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бранителот на титулата во Евролигата, Реал Мадрид славеше на гостувањето во Москва кај Химки со 100-75 и на тој начин обезбеди домашна предност во плејофот во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актуелниот шампион од Евролигата, Реал Мадрид стигна до импресивна 100:75 победа на гости кај рускиот Химки за да осигура домашна предност во плеј-офот со скор ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 181 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фенер со фантастичен пресврт до победа над Барса (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: