„Никој не се наиграл на „Олд Трафорд“

Пред секој викенд BetAdria.com ви дава совети за најдобрите фудбалски мечеви што ќе се играат и ви нуди одлични коефициенти за тие натпревари во BetAdria ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер, 13. февруари 2019 (ИНПРЕС) – Фудбалерите на ПСЖ зачекорија во четврт-финалето во Лигата на шампионите откако на „Олд Трафорд“ забележаа победа над ...
| | веќе видена | слични

Оле Гунар Солскјер го препороди Манчестер Јунајтед во Премиер – лигата, но очигледно за Европа треба многу повеќе. „Црвените ѓаволи“ загубија од ПСЖ со 0-2 на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кралството Шведска е голем и искрен пријател на Република Северна Македонија и пријателството продолжува да се развива низ меѓусебната соработка на двете ...
сите 348 | | | веќе видена

„Рекет“ или предметите на СЈО, тасот на вагата на Јустиција киднапиран од политиката – до кога политичарите ќе ја кројат судбината на судската трета независна ...
сите 33 | | | веќе видена

Мрежите се тресеа на сите 24 натпревари од првото коло во Лига Европа, гигантите по планот и покрај тоа што тешко се мотивираат на стартот од најмасовното ...
сите 18 | | | веќе видена

Портпаролот на СДСМ Костадиновупати јавно прашање на адреса на опозицискиот лидер Христијан Мицкоски - колку пари Камчев ставил на сметката на партијата.. Од ...
сите 34 | | | веќе видена

Стевче Донев ќе продолжува да го застапува предметот „Триста“, односно истиот кој му беше доделен од СЈО, а сега од редовното Јавно обвинителство, објави ...
сите 147 | | | веќе видена

Со двочасовна блокада на патот Градско – Прилеп, кај селото Росоман, тиквешките лозари попладнево го изразија својот револт од ниските откупни цени на ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Никој не се наиграл на „Олд Трафорд“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: