Messenger со нова опција која ќе ве воодушеви


3 копии

Во дебатата на „360 Степени“, тема беше перцепцијата на јавноста за Договорот за Бугарија и за евентуалниот договор со Грција во спорот за името. Притоа беше ...
| | веќе видена | слични

Во дебата на „ 360 Степени “, директорката на ИРИ во Македонија, Илина Мангова го коментираше порастот на на перцепцијата дека Македонија може брзо да стане ...
| | веќе видена | слични

Во дебата на „ 360 Степени “, аналитичарот Ибрахим Мехмети зборуваше за евентуалниот референдум за прашањето за името. – Ако знаеме дека прашањето на името е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Да, јас реков дека сум позитивен, повеќе после Виена, поради тоа што ја отворија министрите душата и фала му на бога ги кажаа отприлика ставовите.“ – изјави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во новото издание на „360 Степени“ на ТВ Алсат-М: -дебата за прашањето за името, перспективата за зачленување во ЕУ, договорот со Бугарија – преку резултатите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според непотврдена информација, евентуалното бегство на поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков било поврзано со лица од Унгарија, Молдавија и ...
сите 271 | | | веќе видена

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 296 | | | веќе видена

Груевски ќе се врати во Република Македонија и тука ќе ја отслужи казната. Наводите во барањето за азил се целосно лажни и очекуваме дека унгарските власти ќе ...
сите 359 | | | веќе видена

„Обезбедуваме повеќе пари кај граѓаните и раст на платите за подобра живејачка. Последните официјални податоци на Државниот завод за статистика го потврдуваат ...
сите 228 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 336 | | | веќе видена

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Messenger со нова опција која ќе ве воодушеви

Од:
До кого (е-маил):
Порака: