Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер откриваат детали од брачниот живот!


2 копии

Моментално еден од најславните брачни парови од светот на спортот, бившата тенисерка Ана Ивановиќ и германскиот фудбалер Бастијан Швајнштајгер, ќе ја красат ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Ана Кокиќ и ватерполистот Никола Раџен дефинитивно му ставија крај на бракот и тоа на Божиќ преку заедничко соопштение до јавноста. По ...
| | веќе видена | слични

Некогашната најдобра светска тенисерка Ана Ивановиќ иако во 2016 го напушти белиот спорт се уште е интересна за медиумите. Ана која неодамна стана амбасадорка ...
| | веќе видена | слични

Српските медиуми веќе на големо пишуваат за разводот на пејачката Ана Кокиќ и нејзиниот сопруг Никола Раџен со кого има две ќерки. Веста која силно одекна на ...
| | веќе видена | слични

Ана Николиќ и Никола Раѓен прв пат се обратија на јавноста, откако вчера на Божик, ги потпишаа документите за развод после 10 години брачна заедница. Сакаме да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потребна е дискусија за повторно отворање на предлог договорот за Брегзит, но тоа ќе биде можно единствено ако нови преговори поддржат сите земји членки на ЕУ, ...
сите 397 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 252 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер откриваат детали од брачниот живот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: