Фановите загрижени за нејзиното однесување: Ана Кокиќ на Божиќ се разведе, а сега се огласи зошто не ја вади бурмата (ФОТО)

Српската пејачка Ана Кокиќ и ватерполистот Никола Раџен дефинитивно му ставија крај на бракот и тоа на Божиќ преку заедничко соопштение до јавноста. По ...
| | веќе видена | слични

Српските медиуми веќе на големо пишуваат за разводот на пејачката Ана Кокиќ и нејзиниот сопруг Никола Раџен со кого има две ќерки. Веста која силно одекна на ...
| | веќе видена | слични

Ана Николиќ и Никола Раѓен прв пат се обратија на јавноста, откако вчера на Божик, ги потпишаа документите за развод после 10 години брачна заедница. Сакаме да ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Кокиќ и нејзиниот сопруг, ватерполистот Никола Раѓен решија да стават точка на десетгодишниот брак. Иако повеќе пати во медиумите се шпекулираше ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Овој предлог за доверба е поврзан со тоа дали се согласуваме или не со Договорот од Преспа, затоа сме принудени да не дадеме глас за доверба, рече лидерот на ...
сите 559 | | | веќе видена

Франција очекува од британската влада да се изјасни какви натамошни чекори ќе преземе во процесот на Брегзит . Францускиот премиер Едуар Филип би требало утре ...
сите 312 | | | веќе видена

Грчкиот весник „То Вима“ информира дека Преспанскиот договор може да биде ратификуван во грчкиот парламент и со помалку од 151 пратеник, кои инаку му се ...
сите 592 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите загрижени за нејзиното однесување: Ана Кокиќ на Божиќ се разведе, а сега се огласи зошто не ја вади бурмата (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: