Лигата на шампионите станува здодевна!?


Со почеток од 31 март се до 9 април фудбалските фанови имаа прилика да гласаат за според нив најубавиот гол постигнат на Мундијалите. Гласањето се одвиваше на ...
| | веќе видена | слични

Феноменалниот погодок на Мануел Негрете на натпреварот кој неговиот Мексико го играше против Бугарија во рамките на Светското првенство во 1986 година, е ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Суперпресметка која веќе е тестирана за мечевите од Премиерлигата и дуелите од Лигата на шампионите пресмета дека Исланд ќе биде едно од најпријатните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полицаецот-убиец Енвер Тоска, иако не ги исполнувал условите да биде полицаец добил значка и пиштол по интервенција на ДУИ, и тоа во време кога министер за ...
сите 159 | | | веќе видена

Зошто Европа? – поради пристојна, средена, правна, држава која функционира, напредување во кариерата врз основа на заслуги, а не врз принципот на лојалност, ...
сите 61 | | | веќе видена

Вчера двајцата осомничени за грабежот на бензинската пумпа на Макпетрол во село Велешта, Струшко, извршен на 3 август, се приведени. Надлежниот јавен обвинител ...
сите 131 | | | веќе видена

Мобилните телефони веќе подолг период се работа на престиж, во редици се чека на нови модели на iPhone, но што е со оние кои се евтини. Нивни корисници ...
сите 55 | | | веќе видена

Eвроатлантската иднина на државата, актуелните политички случувања во државата, како и претстојниот референдум беа темите на кои денеска претседателот на ...
сите 207 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Македонија, Талат Џафери, денеска оствари средба со членовите на Мешовитиот парламентарен комитет, кои што се во ...
сите 137 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лигата на шампионите станува здодевна!?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: