Фабриката на Seat има тротоари што го пречистуваат воздухот


Планот на германскиот гигант е да произведат и да продадат милион електрични возила годишно. За да може да успее ваквиот план , потребна е и мрежа за полнење ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Автомобилската компанија Сеат објави фотографии и технички детали од својот прв електричен модел Мии Електрик.За влезот на шпанскиот производител на пазарот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 117 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фабриката на Seat има тротоари што го пречистуваат воздухот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: