Светскиот шампион нокаутиран од Турција (ВИДЕО)


2 копии
2 копии

Русија стигна до лесна 30:23 победа над Италија во претпоследното коло на квалификациите за Европското првенство во 2020 година за да го обезбедат второто ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Вардар, Даинис Криштопанс беше лидер на летонската репрезентација во 25:24 триумфот над Словенија со кој балтичката земја го обезбеди пласманот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии

Торино, 12. јуни 2019 (ИНПРЕС) – Италија стигна до тешко извојувана 2:1 победа над Босна и Херцеговина за да остане со совршен скор и по четири кола во ...
| | веќе видена | слични

Репрезентатицијата на Италија стигна до нова победа во квалификациите за пласман на Европското првенство 2020, откако на домашен терен потешко од очекуваното ...
| | веќе видена | слични

Фудбалската репрезентација на Косово продолжи со изненадувачки добрите игри, откако и во третиот квалификациски меч за Евро 2020 остана непоразена, стигнувајќи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 384 | | | веќе видена

Не само со разрешувањето на техничката министерка за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, туку и со секојдневните обвинувања меѓу техничките министри и ...
сите 390 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 117 | | | веќе видена

Јенс Столтенберг, генералниот секретар на НАТО, вчера во Брисел му покажа на техничкиот премиер Оливер Спасовски каде ќе биде поставено македонското знаме пред ...
сите 302 | | | веќе видена

Недостигот на обрасци за пасоши е стрес за многу македонски работници кои си обезбедиле работа во странство и треба да заминат надвор од државата.Овие денови ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Светскиот шампион нокаутиран од Турција (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: