СЕ ИМА СЕ МОЖЕ: Владо Георгиев ги размрда своите фанови со оваа фотографија (ФОТО)

Не се памети дека Владо имал вакво тоблероне од стомачните или како што се вели можеш кашкавал да изрендаш на неговите стомачни Еден од најомилените пејачи во регионот, познатиот „женкар“ и шармер со стил, човекот по кој жените од различни возрасти врескаат, Владо Георгиев, објави нова фотографија на Инстаграм. Експертот за балади очигледно периодов сериозно работел на своето тело, па така има со што да се пофали. Не се памети дека Владо имал вакво тоблероне од стомачните или како што се вели можеш кашкавал да изрендаш на неговите стомачни. Што велите вие за оваа фотографија? Tropski bar,stereoid mi daj!!! A post shared by Igor Lazić- Niggor-official
| | веќе видена | слични

Ако мислевте дека забраната за смеење или носење наочари е желба на службениците кои ви го прават пасошот, сте се излажале. Сите нови пасоши во себе содржат чип во кој се сместени биометриски информации за вас кои се извлечени од фотографијата, а токму тоа е главната причина поради која на сликата за овој документ не смеете да се смешкате или да носите наочари. Имено, таа фотографија се скенира и клучните карактеристики на вашето лице се користат за генерирање на таканаречени математички мапи. Се што ги нарушува или крие тие мерки - како наочари за сонце, широка насмевка - ја намалува ефикасноста на алгоритмот, нешто како фотографија која не е фокусирана. Loading...
| | веќе видена | слични

Познатиот актер Виктор Савиќ , кого нашата публика имаше можност да го гледа во филмскиот хит „Монтевидео“ во улога на капитенот на југословенската репрезентација, не е некој што споделува интимни мигови со јавноста. Токму затоа неговите следбеници на социјалните мрежи ги збуни фотографијата на која гледаме како страсно се бакнува со неговата девојка и безобразно ја држи за задникот додека прави селфи-фотографија… и сето тоа во тоалет! Прочитајте и: ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Актерот објави фотографија на која држи пиштол (ФОТО)
| | веќе видена | слични

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 173 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 31 | | | веќе видена

СЈО има одврзани раце до крај да го истера случајот „Империја“, односно по отворената истрага набрзо можат да поднесе и обвинение, бидејќи не им е истечен ...
сите 210 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ ИМА СЕ МОЖЕ: Владо Георгиев ги размрда своите фанови со оваа фотографија (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: