Еве зошто тој им е милениче на тинејџерките!

Станува збор за спортист кој на Олимписките игри 2012 освои бронзена медала во скокови во вода, спорт кој е доста популарен меѓу студените Англичани. Поради неговиот голем успех, како и поради неговото држење пред медиумите (и пред се, поради неговото тело, нели?) Том е еден од омилените ликови на тинејџерките од островот, кои уживаат во неговите фотографии.А како и нема, кога изгледа волку добро!
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 288 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 292 | | | веќе видена

Од иницијативата „Македонија бојкотира“ вечерва се упатија кон домот на поранешната министерка за култура, Елизабета Канчевска Милевска, но полицијата не им ...
сите 75 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 85 | | | веќе видена

Избеганиот Никола Груевски е во Унгарија каде што побара азил, а таму стигнал преку Црна Гора. Територијата на Црна Гора ја напуштил истиот ден преку ...
сите 413 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве зошто тој им е милениче на тинејџерките!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: