Веднаш избришете ги овие податоци од „Фејсбук“

2 копии

Кога меморијата на телефонот ви е пополнета, тешко е да се процени што да се избрише за да дојдете до слободен простор. Најдобра опција е да започнете од ...
| | веќе видена | слични

Ако се уште сте пријатели на Фејсбук или на некоја друга социјална мрежа избришете го без размислување,а еве и зошто. Нема да мислите на него Ок, секако дека ...
| | веќе видена | слични

Без обзир на тоа што повеќето парови започнуваат врска токму преку друштвените мрежи, некои тврдења укажуваат истите можат да бидат и погубни за љубовниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Животите на стотици милиони луѓе денес се незамисливи без Фесјбук, а во текот на годините на користењето имаме дадено податоци кои навистина може да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Францускиот претседател Емануел Макрон преку видео порака им се обрати на македонските граѓани во пресрет на референдумот. Во неа тој вели дека договорот со ...
сите 68 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 76 | | | веќе видена

„За мене е неверојатно што сум тука. Имам 80 години и уште продолжувам да работам. За мене е важна работата, со неа живеам во многу животи”, рече филмската ...
сите 100 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веднаш избришете ги овие податоци од „Фејсбук“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: