Еве колку се промени фудбалот за 15 години од финансиска гледна точка


Кристијано Роналдо со девојката Георгина Родригез и децата е на одмор во Грција, а дека уживаат доволно зборуваат фотографиите кои ги објавуваат на Инстаграм. ...
| | веќе видена | слични

Со продажбата на Филипe Кутињо во Барселона Ливерпул заработи дури и 119 милиони фунти. Иако навивачите беа бесни кога дознаа дека Кутињо заминува во ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена и официјално Кристијано Роналдо замина на заслужен одмор. Сезоната ја заврши со титула во Лигата на нации, а веднаш потоа со својата девојка ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо во кариерата има постигнато многу голови. За репрезентацијата на Португалија има одиграно 158 ...
| | веќе видена | слични

Играчот на Јувентус Кристијано Роналдо се разочара по мечот меѓу Португалија и Холандија, кога на крајот дозна дека не е избран за најдобар фудбалер на Лигата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Фатен е на дело како договара судски одлуки и активности на обвинителството. Тоа е јасен показател како Луј Витон власта, креирала Луј Витон судство кое треба ...
сите 449 | | | веќе видена

Пациентката за која се чекаше резултатот е негативна на коронавирус. Ова го потврдија од Министерството за здравство од каде посочуваат дека резултатот за ...
сите 595 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Рускоска ја искасапила мислата на револуционерот Гоце Делчев, како што ги искасапила и говорите на двајца од организаторите на граѓанските ...
сите 121 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти на денот:Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот.ЈО молчи и не отвора постапка ...
сите 153 | | | веќе видена

Рочиштето за предметот „Рекет“ е одложено. Не се појави најавениот сведок- поранешниот градоначалник на Општина Центар, бизнисменот Владимир Тодоровиќ. Со ...
сите 123 | | | веќе видена

Уште не се знае кој ги исчкрта таблите на Агенцијата за млади и спорт и на Агенцијата за медиуми, каде што со спреј се „унередени“ информативните табли на овие ...
сите 291 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве колку се промени фудбалот за 15 години од финансиска гледна точка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: