Еве како изгледа Марла Мејплс - втората сопруга на Доналд Трамп


Отказот моментално изгледа како последна опција, но претседателот веројатно ќе мора да се одлучи за тој потег, за да ги спаси своите деца од затвор и себе од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Адвокатот на американскиот претседател Доналд Трамп, Јан Секулов, изјави дека не постои ништо незаконско во средбата на најстариот син на Трамп, Доналд Трамп ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На првата средба на претседателите на САД и Франција, светот го посведочи првиот цврст и долг стисок меѓу двајцата лидери. Но на испраќањето на Трамп и првата ...
| | веќе видена | слични
9 копии
4 копии
6 копии

Американските граѓани на американскиот претседател Доналд Трамп му доделија најлош рејтинг за првите шест месеци од мандатот, кој го имал досега претседател на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како изгледа Марла Мејплс - втората сопруга на Доналд Трамп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: