Фото-конкурс на МИА на тема „Слобода на медиуми“

2 копии

Согласно Одлуката за усвојување на измените на Програмата на одделението за заштита и влијание на животната средина за 2018 год.на Општина Охрид бр.08-10563/31 ...
| | веќе видена | слични

Комисијата за хартии од вредност распиша конкурс за Есеј - осврт на тема „Влијанието и придобивките на приклучување кон евроатлантските организации врз ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Комисијата за хартии од вредност на Република Македонија во својата цврста определба за поттикнување на развојот на пазарот на хартии од вредност, се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фото-конкурс на МИА на тема „Слобода на медиуми“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: