Еротски пораки за него

Имате огромна желба да бидете со него во моментов, но тој е презафатен за да се видите тогаш кога сакате вие? Како ќе го натерате да престане се што прави и да дојде да се види со вас? Пратете му валкана порака за тоа што сакате да му пратите во моментот додека тој ја чита пораката. Доколку немате идеја во моментов... Еве неколку предлози. На работа сум и имам огромна желба да те фрлам на бирото и да те бакнувам по целото тело. 1 / 7
| | веќе видена | слични

Останато

Пратениците Лилјана Затуроска од ВМРО-ДПМНЕ и Ејуп Алими од ДУИ ќе бидат членови на Меѓуресорска работна група за изготвување и следење на имплементацијата на ...
сите 72 | | | веќе видена

Британската полиција и разузнавачките служби не открија докази дека нападот во лондонското метро во петокот е нарачан или организиран од некоја позната ...
сите 185 | | | веќе видена

Повеќе од два часа обвинителите од Специјалното обвинителство се обидуваат да ги убедат врховните судии зошто имотот на доскорешната владеачка партија треба ...
сите 95 | | | веќе видена

Средбите во Њујорк на макаедонската делегација на ГС на ОН се позитивна рамка за јакнење на надворешните позиции на Македонија и подобрување на атмосферата за ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еротски пораки за него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: