Ентони Бордејн постхумно награден со шест награди „Еми“

3 копии
6 копии

Останато

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 177 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ентони Бордејн постхумно награден со шест награди „Еми“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: