ЕНТЕР на одмор

ЕНТЕР на одмор Токму и тимот на ЕНТЕР реши да се одмори летово, а да ве одмори и вас од нас. Целава година неуморно се трудевме да бидете навремено информирани за сите згоди и незгоди во IT индустријата, да прочитате некој некој гаф, рецензија на најновите игри, софтвери, хардвери. Ве оставаме во добро расположение, убави, весели и паметни цело лето! Земете го на плажа и прочитајте некоја страница од најновиот 57-ми број од ЕНТЕР и бидете ин, бидете фраер пред вашите другари! J A, не ги пропуштајте и репризите кои се емитуваат на Канал 5, од најинтересните делови од емисијата која сите ја разбирате! Со почит, секогаш Ваш ЕНТЕР !!!
| | веќе видена | слични

Останато

Состојбата во регионот, светскиот економски форум во Давос и проблемите со кои се соочува британската премиерка Тереза Меј со ситуацијата со Брегзит. На овие ...
сите 297 | | | веќе видена

Лидерот на најголемата грчка опозициска партија, рече дека во Парламентот започнува исклучиво критична расправа за националното прашање, а сите пратеници за ...
сите 286 | | | веќе видена

Почетокот на дебатата за Договорот од Преспа која беше планирано да заврши со гласање утревечер, може да биде одложен поради најавите на опозицијата за гласање ...
сите 72 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 143 | | | веќе видена

Во Русија Богојавление често се одбележува со капење на ниски јануарски температури. Тоа го направиле и овие убавици и со тоа се пофалиле на Инстаграм Минатиот ...
сите 187 | | | веќе видена

Соопштение на ВМРО-ДПМНЕ: Претседателот Христијан Мицкоски заедно со Потпретседателот Александар Николоски и меѓународниот секретар Тимчо Муцунски се сретна со ...
сите 189 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. На повисоките места во западниот дел од државата има остатоци од кашест снег, по интервенција на ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕНТЕР на одмор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: