Енрике Иглезијас: Мој најголем дефект е мојот пенис!

Пejaчот изјавил дека сака да оди да се капе во морето гол кога нема папараци во близина. На прашањето дали некогаш се капе потполно гол, Енрике одговорил: „Нема да ви кажам бидејќи тоа би ја уништило мојата кариера. Но, нема баш многу за покажување.“ Неговата искрена исповед не застанала овде. На прашањето кои се неговите квалитети, но и најголемите мани, Иглезијас почнал да зборува за својот пенис. - Мојот најголем дефект се наоаѓа под мојоата половина – рекол Енрике и додал: „Мислам, не, не е тоа мојот најголем дефект, но малку ми е искривен“. Енрике, кој е слободен маж, дури неколку недели после 12 години врска, веројатно со овие изјави нема да привлече бројни убавици. Да потсетиме, пејачот и тенисерката раскинаа, бидејќи на Ана ѝ здодеало да чека Енрике да ја запроси.
| | веќе видена | слични
2 копии

Популарниот пејач, Енрике Иглесијас, покажа дека знае да се пошегува на сопствена сметка и во интервјуто за списанието „Billboard“ раскажа дека неговиот најголем дефект му се наоѓа под половината! Енрике, кој на почетокот на октомрви ја раскина долгогодишната врска со тенисерката Ана Курникова, на прашањето што сака да прави во слободно време, одговори: „Се капам разголен кога нема папараци во близина. Дали некогаш се капам сосема гол не би ви одговорил, затоа што тоа би можело да ја уништи мојата кариера. Всушност, немам ниту баш со што да се пофалам доле“. Духовитиот Иглесијас потоа објасни дека неговиот најголем дефект се наоѓа под неговата половина, а потоа ја исправи изјавата: „Не, тоа не е мојот најголем дефект... но вистина е дека малку е закривен!“.
| | веќе видена | слични

Раскажувајќи како го поминува времето во Мајами, каде моментално живее, пејачот изјавил: „Се бањам целосно гол кога папараците не се во близина. Но, не сакам да откријам на која плажа го правам тоа  бидејќи немам ништо специјално да покажам.“ Најверојатно со ова Енрике конечно го призна она за што се “шушка“ со години. Меѓутоа, целата приказна за неговиот мал пенис не застанува тука. Во интервјуто бил запрашан кои се неговите најголеми доблести и маани. „Мојата најголема маана е од половината па надолу“, одговорил тој. /Извор: Huffington Post/
| | веќе видена | слични

Латино заводникот Енрике Иглезијас, кој неодамна ја прекина долгогодишната врска со тенисерката Ана Курникова, во интервјуто за „Њујорк пост“ проговори за своите маани. Прво спомена дека сака разголен да се бања во море, која нема папараци во близина. На прашањето дали некогаш се бањал потполно гол, Енрике одговори: Нема да ви кажам затоа што тоа ќе ми ја уништи кариерата. Но, нема ни што многу да се покаже“. Неговата искрена „испобвед“ не застана тука. На прашањето кои се неговите квалитети, но и најголеми маани, Иглезијас почна да зборува за својот пенис. - Мојот најголем дефект се наоѓа под половината. Мислам, не, тоа не е мојот најголем дефект, но малку е закривен, рече пејачот. Енрике, кој веќе неколку неселе и слободен ма=, после 12 годишната врска, веројатно со ваквите изјави нема да привлече бројни убавици.
| | веќе видена | слични

Енрике Иглезис, кој неодамна ја прекина долгогодишната врска со тенисерката Ана Курникова, во интервјуто за „New York Post“ проговори за своите недостатоци. Имено, во текот на разговорот во интервјуто латино заводникот вели дека не сака да оди да се капе во морето гол кога има папараци во близина, без да дообјасни зошто. На прашањето дали некогаш се капел потполно гол, Енрике одговори: - Не можам да ви кажам бидејќи тоа би ја уништило мојата кариера. Но, немам баш многу за покажување во јавноста - вели Енрике. На прашањето кои се неговите квалитети но и мани, Иглезијас почнал да зборува за својот пенис. - Мојот најголем дефект се наоаѓа под мојата половина. Сакам да кажам, не, не е тоа мојот најголем дефект, но малку ми е искривен“ - изјавил збунето пејачот. Од почетокот на неговата кариера Иглесијас е поврзуван со многу жени, иако, поради генерално приватен карактер, тешко е да се знае кои озборувања се вистински и кои се измислици. Најмногу е поврзуван со Sofia Vergara, Samantha Torres, а јавно се ...
| | веќе видена | слични

Популарниот пејач Енрике Иглесиас во едно новогодишно интервју открил дел од својата интима. Популарниот пејач Енрике Иглесијас во едно новогодишно интервју открил дека не е многу надарен во пределот на меѓуножјето. Раскажувајќи како го поминува времето во Мајами, каде моментално живее, пејачот изјавил : „ Се бањам поптполно гол кога папараците не се во близина. Но не сакам да откријам на која плажа го правам тоа бидејќи немам ништо специјално да покажам“ Најверојатно со ова Енрике конечно го призна она за што се “шушка“ со годиниа. Меѓутоа целата приказна за неговиот мал пенис не застанува тука. Во интервјуто бил запрашан кои се неговите најголеми доблести и маани, на што Енрике одговороил: „Мојата најголема маана е од половината па надоле“.
| | веќе видена | слични

Енрике Игезијас кој однеодамна е можеби најпосакуваниот ерген откако го напушти тенисерката Ана Курникова во интервјуто за „New York Post“ проговорил за своите мани, објави порталот „Плус инфо“. Прво спомнал дека сака да оди да се капе во морето гол кога нема папараци во близина. На прашањето дали некогаш се капе потполно гол, Енрике одговорил: -Нема да ви кажам бидејќи тоа би ја уништило мојата кариера. Но, нема баш многу за покажување. Неговата искрена исповед не застанала овде. На прашањето кои се неговите квалитети, но и најголемите мани, Иглезијас почнал да зборува за својот пенис. - Мојот најголем дефект се наоѓа под мојата половина – рекол Енрике и додал: „Мислам, не, не е тоа мојот најголем дефект, но малку ми е искривен“. Енрике, кој е слободен маж, дури неколку недели после 12 години врска, веројатно со овие изјави нема да привлече бројни убавици. Да потсетиме, пејачот и тенисерката раскинаа, бидејќи на Ана ѝ здодеало да чека Енрике да ја запроси.
| | веќе видена | слични

Останато

„Одлуката останува на вас, граѓаните на ПЈРМ, морам да кажам вака иако воопшто не ми се допаѓа кратенката ПЈРМ. Ако барав нешто од вас, тоа е во иднина да ...
сите 170 | | | веќе видена

Стручните служби на Град Скопје ќе ја разгледаат иницијативата поднесена од Општина Аеродром за ново сообраќајно решение на булеварот „Србија“ и во соработка ...
сите 83 | | | веќе видена

Се надевам дека сите Македонци на 30 септември ќе го искористат своето право и ќе гласаат на референдумот. На дофат е историска шанса да се реши спорот за ...
сите 306 | | | веќе видена

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 23 | | | веќе видена

Во отвореното Студио 1 ги анализираме последните апели на партиите пред референдумот – маршот на коалицијата „За европска Македонија“ во Скопје и маршот на ...
сите 58 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, Сер Алан Данкан. На ...
сите 284 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 126 | | | веќе видена

Останува уште помалку од една седмица до конференцијата на која што Apple ќе ги претстави трите нови модели на Ајфон и новата генерација на паметниот часовник. ...
сите 66 | | | веќе видена

Вечерва, со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност во Скопје ќе се отвори самостојна изложба на хрватскиот уметник Владимир Фрелих, насловена ...
сите 43 | | | веќе видена

Актерската екипа од општински народен театар „Невена Коканова“ од Дупница, Бугарија, со претставата „Хотел меѓу овој и оној свет“, беше изведена пред ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Енрике Иглезијас: Мој најголем дефект е мојот пенис!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: