Емили Ратајаковски обвинета дека се потсмева на полнички девојки

Топ моделот Емили Ратајковски објави фотка на костим за капење од плажа, а до неа лежи полничка девојка и разликата меѓу нивните фигури предизвикаа превирања ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Викторија Лоба се пожали дека има проблеми со спиењето. Таа пред неколку дена отпатува за Мајами, но поради различните временски зони, има проблеми ...
| | веќе видена | слични

16-годишниот Австралиец Џек Блумфилд, иако уште е малолетен тинејџер, веќе е влезен во друштвото на светските милионери. Младиот Блумфилд вели дека ...
| | веќе видена | слични

Во српскиот квиз „Столици“ кој го води Срѓан Динчиќ едно момче ги насмеа сите, најпрво екипата на емисијата, а потоа сите кои ја погледнаа емисијата. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

34-годишната Џулија Муни, учителка од Филаделфија, 100 денови носела иста гардероба за да ги подучи децата на важна лекција која ќе им значи во животот. Целта ...
| | веќе видена | слични

 Иако кога ќе спомнеме кралски титули, веднаш помислуваме на британското кралско семејство, сепак низ светот постојат уште многу кралици и принцези вредни за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Информацијата е потврдена за МИА од три земји членки на ЕУ, но француски дипломатски извори тврдат дека „речиси нема шанса" Франција да го прифати предлогот. ...
сите 899 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 205 | | | веќе видена

Колку пари заработи од хидроцентралите? Во 2015 година конзорциумот во кој има удел Мицкоски од владата на Никола Груевски добива 33 илјади метри квадратни ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емили Ратајаковски обвинета дека се потсмева на полнички девојки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: