Емил Павлов најдобар каратист на Македонија за 2018 година

3 копии

Останато

„СДСМ продолжува со промените и со зајакнувањето на капацитетите што се во интерес на граѓаните и имаат за цел забрзување на напредокот. Последните промени во ...
сите 673 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емил Павлов најдобар каратист на Македонија за 2018 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: