Шок за фановите на Арсенал


3 копии
2 копии

Новајлијата во Премиер лигата, Кардиф, му пружи силен отпор на фаворитот Арсенал, но сепак не успеја да сигне до бодовои и загуби со 2-3 во првиот денешен меч ...
| | веќе видена | слични

Арсенал овој викенд му гостува на Кардиф во Велс во рамките од четвртото коло во англиската Премиер лигата, натпревар на кој тимот од Северен Лондон секако ќе ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Арсенал, Унаи Емери изгледа расположено пред новото коло во Премиер лигата и гостувањето во Кардиф. Унаи Емери не вознемирен на стартот од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 155 | | | веќе видена

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 148 | | | веќе видена

„Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 160 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 91 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 314 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шок за фановите на Арсенал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: