Елтон Џон му покажа гол задник на Сајмон Кауел во Сен Тропе

Eлтон Џон оставил во шок една група луѓе кои со јахта кои случајно поминувале покрај бродот на кој се наоѓал пејачот кога ненадејно им го покажал голиот задник. Но, задникот не бил „наменет“ за нив туку за Сајмон Кауел кој се наоѓал на соседната јакта. - Само што го „фотнав“ Сајмон Кауел – напишал пејачот на Твитер.
| | веќе видена | слични

Останато

Иран ќе се врати на ситуацијата пред нејзиниот нуклеарен договор со светските сили, ако европските земји не ги исполнат своите обврски, изјави во понеделникот ...
сите 118 | | | веќе видена

Охрид, 12. јули 2019 (ИНПРЕС) – Засега до општината нема поднесени барања од граѓани за обесштетување, по завчерашното невреме што го зафати Охридскиот регион, ...
сите 139 | | | веќе видена

Хроно исхраната неколку години по ред е многу користена во светот, како начин за здрав живот и симнување килограми и сало. Светот збудале по хроно диетата, но ...
сите 147 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 91 | | | веќе видена

Руските пранкери кои го имитираат поранешниот украински претседател, Петро Порошенко, и кои им се јавуваат по телефон и ги лажат политичарите и светските ...
сите 181 | | | веќе видена

Новак Ѓоковиќ во неделата оствари еден од најголемите успеси во својата кариера, бидејќи успеа да добие драматичен меч против миленикот на публиката во Лондон, ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елтон Џон му покажа гол задник на Сајмон Кауел во Сен Тропе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: