Отиде орелот на тротинет


Ви текнува како Рамбо и Макавеев се заебаваа со српските три прста па им најдоа ново значење? На сличен начин, оној албански симбол со рацете во форма на ...
| | веќе видена | слични

Ако видите луѓе на електрични скутери како забрзуваат и кочат, тоа можеби не е само глупирање. Тоа е затоа што новооткриен безбедносен пропуст во софтверот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се надевам сите наши пријатели во ЕУ, ниту една земја од ЕУ нема да останат рамнодушни на пријателството на европскиот манир кој Македонија го демонстрира, она ...
сите 179 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Отиде орелот на тротинет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: