Навивачите на Задар направија хаос на улиците на Шибеник (галерија)


Кошаркарското далматинско дерби меѓу Шибеник и Задар падна во сенка на дивеењето на навивачите на Задар низ улиците на Шибеник, јавува хрватски „Индекс“. Споед ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Останато

„Овие денови бевме сведоци на големи успеси. Се надевам дека сето тоа ќе се валоризира и на референдумот кој ќе биде на есен, на којшто граѓаните ќе си го ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навивачите на Задар направија хаос на улиците на Шибеник (галерија)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: