Закана: Дај 10.000 евра или видеа од жена ти ќе завршат на Интернет

3 копии

Битолската полиција поднесе уште една кривична пријава против ексградоначалникот на Битола Владимир Талески. Овој пат тој се товари за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против поранешниот градоначалник на Општина Битола, Владимир Талески за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Поранешниот градоначалник на Битола, Владимир Талески, им овозможил на две фирми да вршат превоз на патници без да плаќаат надомест за линиски превоз, со што ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против 17 годишно лице од Битола, за сторено кривично дело „убиство во обид“. На 27 јуни околу ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 24. август 2018 (ИНПРЕС) – Секторот за внатрешни работи од Охрид поднесе кривична пријава против 27-годишнито Р.Ч. од Охрид, за сторено кривично дело ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка поднесе во четвртокот кривична пријава против жител на Крива Паланка поради постоење основи на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 61 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 228 | | | веќе видена

Адвокатот Александар Тортевски во емисијата Топ Тема на телевизија Телма, истакна дека обвинението против поранешниот премиер Никола Груевски во случајот ...
сите 42 | | | веќе видена

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 65 | | | веќе видена

Демант на објавена информација, барање за извинување и на крај тужба… Ова е процедурата за реагирање на објавена информација доколку сметате дека таа не е ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Закана: Дај 10.000 евра или видеа од жена ти ќе завршат на Интернет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: