(ВИДЕО) Шекеринска без одговори на аргументите на Николоски


2 копии

Новинарот и актуелен директор на Алфа Телевезија по емисијата на Ал-сат помеѓу Александар Николоски и Радмила Шекеринска излезе со своја анализа во однос на ...
| | веќе видена | слични

На обвинувањата од страна на Радмила Шекеринска на дебатата во емисијата 360 степени со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, дека ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски во своето гостување во телевизија Алсат во емисијата 360 потенцираше дека членот 8 од како што вели ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски во емисија „360 степени“ на Алсат-М телевизија во дебатата со Радмила Шекеринска откри ексклузивна ...
| | веќе видена | слични

Во емисијата 360 емитувана на Ал-сат телевизија, жестока и динамична дебата се одвиваше помеѓу Потпретседателката на СДСМ и Министер за одбрана Радмила ...
| | веќе видена | слични

Александар Николоски, кој вечерва дебатираше со Радмила Шекеринска во емисијата 360 степени откри нешто ексклузивно. -Ексклузивно ќе ви откријам, ова е мастер ...
| | веќе видена | слични

Членот 8 од капитулантскиот договор ќе значи механизам за Грција за вечно блокирање на членството на Македонија во Европската унија, а власта не им објаснува ...
| | веќе видена | слични

СДСМ се обидува да дебатира за се освен за договорот, вели потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски, кој вечерва дебатираше со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 427 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 363 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 239 | | | веќе видена

Како поранешниот премиер и актуелен почесен претседател на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски избегал од Македонија, како стигнал до Унгарија , дали е уште таму и дали ...
сите 197 | | | веќе видена

Министерството за правда забрзано работи на комплетирање на потребната документација за екстрадиција на поранешниот премиер Никола Груевски, но не посочуваат ...
сите 296 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Шекеринска без одговори на аргументите на Николоски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: