23-годишната Луси Колет во топлес ќе ве остави без зборови

23-годишната Луси Колет беше прогласена за нјасекси девојка од страна на списанието The Sun во 2011 година, а притоа направила и повеќе едиторијали за машките списанија ZOO и Nuts. Да погледнеме дел од нив.
| | веќе видена | слични

23-годишната Луси Колет веќе со своето прво топлес појавување била прогласена за најсекси девојка 'од третата страна' на списанието The Sun во 2011 година. Таа веднаш дала отказ од своето работно место како туристички работник па сериозно започнала да се занимава со професијата како модел. А, дека не погрешила говорат бројни насловни страни и едиторијали кои во последните години ги направила за машките списанија ZOO и Nuts, помеѓу останатите, а ние ви приложуваме што последно изработи Луси, погледнете и уживајте.
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 50 | | | веќе видена

Според одлуката која ја донесе Министерот за финансии, Драган Тевдовски, тој го поддржува решението за пензионерите кои немаат дополнителни приходи да се ...
сите 55 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 32 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 123 | | | веќе видена

Професорот Трајко Славески во гостувањето на ТВ 21 вечерва истакна дека и тој го дели мислењето со останатите дека договорот од Преспа е штетен. Тој вели дека ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

23-годишната Луси Колет во топлес ќе ве остави без зборови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: