„БМВ“ излета од патот Неготино – Велес: Пожарникари го ваделе згмеченото тело на возачот

5 копии

Едно лице е повредено откако автомобил „БМВ" излетал од патот Неготино-Велес, на петстотини метри пред патарината Градско, информира Верољуб Додевски, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лубениците што биле превезувани во преполна приколка паднале на патот во Филаделфија, при што била предизвикана сообраќајна незгода, во која загинало едно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Популарноста на францускиот претседател Емануел Макрон драстично падна овој месец, покажаа резултатите на најновата анкета. Како што наведува Ројтерс ова ...
сите 46 | | | веќе видена

Во Кичево се одржа трибина на тема „Што е референдум и зошто треба да се гласа“, кои се последиците по земјава ако референдумот биде неуспешен, каде се младите ...
сите 37 | | | веќе видена

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 39 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„БМВ“ излета од патот Неготино – Велес: Пожарникари го ваделе згмеченото тело на возачот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: