Навистина ужасно: Имавме секс, таа беше врз мене а потоа…

Ноќта помината со својата партнерка за едно момче се претворила во кошмар. Алан ПАрк вели дека додека имал секс со својата сакана, му се скршил половиот орган и доживеал ужасна болка. – Никогаш не сум почуствувал толку голема болка. Откако почуствував како мојот полов орган пукна, веднаш отидов на лекар, вели тој. Неговата девојка била горе, а тој доле, кога во еден момент ја почуствувал болката. Веднаш станал и почнал да скока по собата, но залудно. Неговата девојка се обидела да го смири и веднаш тргнале кон болница.
| | веќе видена | слични

Четириесетгодишниот Ендрју цела година од својата девојка криел тајна за себе. Имено, тој е роден без пенис. Ендрју е роден со тестиси, но не и пенис. Оваа состојба е толку ретка што дури еден од шест милиони мажи го има овој проблем, но Ендрју вели дека тоа не му пречело да води нормален живот. Тој дури тврди дека бил со повеќе од 100 жени. Нивната врска започнала во 2012 година. 25-годишната Федра живее во Будимпешта, а Ендрју (40) во Манчестер. Специфичната состојба со која е роден ја криел од својата девојка тврдејќи дека избегнува интимност затоа што има тешка инфекција на бубрегот. На крајот, Федра сепак ја дознала вистината. „Не се чувствував измамено. На крајот од краиштата, јас сум само негова девојка, тоа е сепак негова приватна работа“, тврди Федра. Како што вели Ендрју, реакциите биле различни. Имало девојки кои немале разбирање за неговата специфична ситуација, а една дури му удрила шлаканица кога ја дознала вистината. Сепак, Федра не реагирала така. Со своето сегашно момче се запознала на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Федра и Ендрју биле во врска повеќе од една година, кога дознала дека нејзиното момче е родено со една многу специфична медицинска состојба која ја криел од неа. Ендрју е роден без пенис. Нивната врска започнала во 2012 година. 25-годишната Федра живее во Будимпешта, а Ендрју (40) во Манчестер. Специфичната состојба со која е роден ја криел од својата девојка тврдејќи дека избегнува интимност затоа што има тешка инфекција на бубрегот. На крајот, Федра сепак ја дознала вистината. - Не се чувствував измамено. На крајот од краиштата, јас сум само негова девојка, тоа е сепак негова приватна работа - тврди Федра. Ендрју е роден со тестиси, но не и со пенис. Оваа состојба е толку ретка така што дури еден од шест милиони мажи го има овој проблем, но Ендрју вели дека тоа не му пречело да живее нормален живот. Тој дури тврди дека бил со повеќе од 100 жени. Реакциите, како што вели, биле различни. Имало девојки кои немале разбирање за неговата специфична ситуација, а една дури му удрила шлаканица кога ја дознала ...
| | веќе видена | слични

Останато

Скопски Аеродром од синоќа е во центарот на вниманието, откако жителите на зграда во „Скопјанка“ беа евакуирани поради неподонослива миризба. Вистинска драма ...
сите 159 | | | веќе видена

Зоврива револтот по грозоморното убиство на Алил Бекир, кој беше убиен и запален од полицаецот Енвер Тоска, пред една недела во прилепското село Беловодица, ...
сите 163 | | | веќе видена

Apple неодамна ја претстави најновата генерација на паметни телефони, а додека за самите телефони ретко кој има било каква замерка, една друга работа на ...
сите 45 | | | веќе видена

Најдобриот македонски ракометен состав Вардар доби ново засилување и тоа во стручниот штаб во името на Билјана Црвенковска. Поранешната македонска ...
сите 173 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 11 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес оствари средба со европратениците Едуард Кукан и Кнут Флекенштајн.Соговорниците се согласија дека ...
сите 231 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Навистина ужасно: Имавме секс, таа беше врз мене а потоа…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: