Само еден збор нè дели од најголемиот трансфер во историјата

2 копии

Медиумите од Шпанија пренесуваат дека „Светците" се подготвени да ја активираат откупната клаузула на Нејмар доколку напаѓачот каже ДА за трансфер во ПаризПСЖ ...
| | веќе видена | слични

Каталонските медиуми потврдија дека Нејмар сака да си замине од Барселона за да добие поважна и поголема улога во некој друг тим. Бразилскиот интернационалец ...
| | веќе видена | слични

Каталонски „Спорт“ во друштво на „Мундо Депортиво“ е весникот кој обично е задолжен за извлекување на ексклузивни информации од редовите на Барселона, а иако ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на весникот Спорт, Нејмар би можел да замине од Камп Ноу поради се почестите и погласни совети од семејството за нова авантураНејмар ја ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот фудбалер Нејмар неодамна ја прекина својата љубовна врска со Бруна Маркезин. Нејмар неколку години беше во врска со Бруна, но пред десетина дена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вагнер Рибеиро до пред извесно време беше агент на Нејмар и тој беше задолжен за сите преговори за продолжувањата на договорите со Барса и со други клубови, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

"Земи уште еден! Носиш добра маица! Земи два", рекол Трамп. Американскиот претседател Доналд Трамп делел сендвичи, а потпретседателот Мајк Пенс банини, во ...
сите 150 | | | веќе видена

Емилија Александрова од ВМРО-ДПМНЕ денеска во изјава за медиумите рече дека граѓаните во изминативе 100 дена се сведоци на скандали и штетни политики кои ...
сите 106 | | | веќе видена

Собранието денеска во 11 часот ќе ја продолжи 12. седница, на која како точки на дневен ред се законот за минимална плата, законот за стечајците и укинување на ...
сите 288 | | | веќе видена

Француската Влада издаде предупредување од ураган за својата карипска територија Гвадалупе, бидејќи тропската бура Марија се приближува кон југозападниот дел ...
сите 174 | | | веќе видена

Исполнетата дводневна агенда на министерот за надворешни работи Никола Димитров во Лондон резултираше со позитивна порака на поддршка за реформските процеси на ...
сите 146 | | | веќе видена

Американската Администрација очекува да добие сигнал од Северна Кореја дека е подготвена за водење конструктивни преговори за надминување на сегашната криза ...
сите 299 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само еден збор нè дели од најголемиот трансфер во историјата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: