Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

3 копии

Во тешка сообраќајна несреќа во Србија, настрадаа две лица, а уште шест се повредени. За трагедијата да биде поголема, тие се враќале од свадба. Несреќата се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Две лица загинаа, а седум се повредени во сообраќајна несреќа на патот Нови Сад - Бечер што се случи утрово околу 2 часот. Во судар на две патнички возила ...
| | веќе видена | слични

Во несреќата учествувале два патнички автомобили, во кои се возеле сватови кои се враќале од свадба, а загинаа 20-годишна девојка од Крњево и 49-годишен маж од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Едeн загинат во несреќа во забавен парк во Турција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: