Еден на Еден влезе во семејството на Superbrands Macedonia


2 копии

Свеченото доделување на признанијата Супербрендс во Македонија се одржа во четврток, 7 фебруари, во просториите на хотел Александар палас, Скопје. Повеќе од ...
| | веќе видена | слични

Супербрендс е најголемиот независен арбитер за брендирање во светот, кој ги одликува најсилните и највлијателните светски брендови преку своите публикации и ...
| | веќе видена | слични

Мики Јовановски-Џафер, ветеранот на македонската популарна мзуика, ќе ја добие наградата за животно дело на годинашната „Златна бубамара на популарноста“, што ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Осигурителната компанија „Еуросиг" потврди дека автобусите и патниците на „Дурмо турс" се осигурени кај нив и дека по трагичната автобуска несреќа на патот ...
сите 286 | | | веќе видена

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 196 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еден на Еден влезе во семејството на Superbrands Macedonia

Од:
До кого (е-маил):
Порака: