Гаража од соништата: неверојатна колекција автомобили од 70-те, 80-те и 90-те (ВИДЕО)


Како човек што постојано ги вози најбесните светски хиперавтомобили и учествува во ГТ3 трки на места како Нирбургринг, Крис Харис од Топ гиар би можел да биде ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Општина Битола деновиве ја отплати втората рата во износ од 7.866.783 денари од кредитот земен од Светската банка, информираат општинските власти. „Кредитот, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

ММС, 10.02.2019И оваа година граѓаните на Србија ќе мора да го плаќаат цехот за убавиот живот, добрите плати и евтините кредити од времето на Јсип Броз тито, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гаража од соништата: неверојатна колекција автомобили од 70-те, 80-те и 90-те (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: