Златан Ибрахимовиќ има страшна контрола над топката! (Видео)


Лос Анџелес Галакси загуби изминатава вечер во дербито со Њујорк Ред Булс со 2:3, а Златан Ибрахимовиќ едноставно не можеше да се задоволи со тоа што беше ...
| | веќе видена | слични

Искусниот напаѓач за момент ги насмеа љубителите на фудбалот ширум светот. СП 2018 Златан Ибрахимовиќ дефинитивно нема да биде дел од својата селекција Шведска ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Шведскиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ потврди дека ќе присуствува на Светското првенство во Русија, но не како член на националниот тим на неговата земја. ...
| | веќе видена | слични

Златан Ибрахимовиќ и дефинитивно нема да настапи на Мундијалот во Русија, во текот на вчерашниот ден стигна потврда од Фудбалскиот Сојуз на Шведска. Иако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз ...
сите 427 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 251 | | | веќе видена

Во Хрватска попладнево е издадено црвено предупредување од Државниот хидрометеоролошки завод за следните два дена, кога се очекуваат вистински зимски услови и ...
сите 285 | | | веќе видена

Синоќешниот протест пред Собранието против уставните измени за малку не ескалираше во насилство. Како што се чини ниту самите противници на овие измени, не ...
сите 84 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, вечерва изјави дека поранешниот премиер на Република Македонија, Никола Груевски од Македонија се упатил кон ...
сите 289 | | | веќе видена

Во Студенчишкиот канал во Охрид каде денес поради недостаток на вода и кислород се гушат тони плашица, попладнево почна спасувањето на рибата. btr „Ние веднаш ...
сите 30 | | | веќе видена

Предлог Буџетот за 2019 предложен од Владата предводена од СДСМ е развоен и обезбедува повеќе пари кај граѓаните, поголема социјална еднаквост и подобра ...
сите 230 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златан Ибрахимовиќ има страшна контрола над топката! (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: