Покахонтас се коцка, Ариел тоне во нечистотија: Дизни ликовите не би живееле среќно денес (фото)

 Шумите се сечат безмилосно и сè повеќе луѓе стануваат зависници од дрога, како би изгледал животот на Дизни ликовите денес? Кога ги гледаме анимираните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 182 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 114 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп синоќа најави дека ќе стави вето на резолуцијата, што евентуално би ја усвоил Конгресот на САД на предлог на ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Покахонтас се коцка, Ариел тоне во нечистотија: Дизни ликовите не би живееле среќно денес (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: