Ѕвер спакуван во мало издание! Британската комоанија со најдоброто MINI досега


Голф е најпродаваниот автомобил од производствените хали на автомобилскиот гигант Фолксваген, кој со години не трпеше драстични промени во поглед на дизајнот и ...
| | веќе видена | слични

Новото порше 911 пристигна и време е да се види како се „носи“ со дел од директните (и некои помалку директни) ривали во трка на 400 метри и со летечки ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Министерството за трговија и индустрија ги објави првите официјални фотографии од теренското возило „aурус командант“, а зад воланот седна лично министерот ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 215 | | | веќе видена

На средбата двајцата размениле мислења за севкупните билатерални односи меѓу двет земји и констатирале дека тие се пријателски, со интензивни контакти на ...
сите 236 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвер спакуван во мало издание! Британската комоанија со најдоброто MINI досега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: