Поврзани насекаде со летната роаминг понуда на Телеком

4 копии

Со Телеком, поврзани каде и да сте во текот на целото лето! Слободно споделувајте и јавувајте се со новата опција каде добивате 500 MB и 500 мин. во роаминг! ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сонце, море, плажа, бескрајно синило и... АКЦИЈА! Вака отприлика изгледала атмосферата зад камерите за време на снимањето на последниот видео спотво кој ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на Франција, Емануел Макрон изјави синоќа дека Франција и САД би требало меѓусебно да се почитуваат, како што им доликува на едни долгогодишни ...
сите 244 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 278 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поврзани насекаде со летната роаминг понуда на Телеком

Од:
До кого (е-маил):
Порака: