ДВЕТЕ ДЕЦА Ѝ ИСПАДНАА ОД БАГАЖНИК: Зафатената мајка не ни забележа и продолжи да вози (ВИДЕО)


2 копии

Мајката продолжи да вози без да примети дека и ги нема децата Несекојдневна незгода неодамна се случи во близина на хотелот „Москва“, во центарот на Сочи, кога на една жена (39), двете деца и испаднаа од багажникот на автомобилот додека таа возеше. На снимката се гледа како возач на теренско возило не успеа да закочи на време, па лесно удри во автомобилот „лада приора“ која одеднаш застана пред него. Всушност, возачот на „ладата“ нагло запрел бидејќи пред него на патот биле две деца кои испаднале од багажникот на возилото кое го управувала нивната мајка. Руските медиуми објавија снимка на која е прикажано девојчето
| | веќе видена | слични

Три годишно девојче и нејзиноиот помал брат излетале од автомобил, во движење. Несекојдневниот настан се случил во центарот на Сочи, а во видеото кое го објавиле руските медиуми се гледа само 3-годишното девојче кое испаднало од возилото завиткано во ќебе, додека нејзиното братче не се гледа но било утврдено дека не се здобило со повреди. За среќа,децата поминале добро и без повреди.
| | веќе видена | слични

Останато

„Зоран Заев и неговата влада за да ја сокријат неспособноста сега се правдаат со лажни соопштенија.Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски ниту знаел, ...
сите 148 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 111 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 67 | | | веќе видена

ВМРО- ДПМНЕ функционира одлично е ставот на претседателот на партијата Христијан Мицкоски , ден по самитот на Европската народна партија што се одржа во ...
сите 71 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 121 | | | веќе видена

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДВЕТЕ ДЕЦА Ѝ ИСПАДНАА ОД БАГАЖНИК: Зафатената мајка не ни забележа и продолжи да вози (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: