Двејн Џонсон и Џејсон Статам против Идрис Елба во акцијата `Hobbs & Shaw`


 Тие се секси и самоуверени и се слабост на многу жени ширум светот... Но, како изгледале кога имале бујни фризури? Тие денес имаат завидна кариера, статус на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владејачката германска коалиција ЦДУ/ЦСУ смета дека патот на ЕУ останува отворен за Северна Македонија и Албанија, и покрај негативен исход од минатонеделниот ...
сите 1092 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 438 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двејн Џонсон и Џејсон Статам против Идрис Елба во акцијата `Hobbs & Shaw`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: