Две момчиња тешко повредени во „сообраќајка“ во Прилеп

3 копии
4 копии
2 копии

-Во незгодата со тешки телесни повреди се стекнале сопатникот од возилото „Ауди“-Г.З. (19) од Свети Николе, и сопатникот од возилото „Мерцедес“-К.Д. (23) од ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Неподносливиот мирис кој со месеци наназад се шири во Тетово крена на нозе стотици граѓани на градот под Шара. Велат ни се гушат децата – и децата на ...
сите 114 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери во ексклузивно интервју за САКАМДАКАЖАМ.МК зборува за главните предизвици во неговата работа во изминативе 3 месеци, ...
сите 43 | | | веќе видена

Северна Кореја ги предупреди САД дека „долеваат масло на огнот“ со заедничките воени вежби со Јужна Кореја, што почнуваат утре. Северна Кореја ги предупреди ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Две момчиња тешко повредени во „сообраќајка“ во Прилеп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: