Две лица приведени за поседување хероин

10 копии
2 копии

Вчеравечер околу 21.45 часот од страна на полициски службеници извршена била контрола во угостителски објект во селото Добридол сопственост на 57 годишник, при ...
| | веќе видена | слични
2 копии

При полициска контрола од страна на полициски службеници во угостителски објект во с.Добридол, гостиварско во сопственост на В.Џ (57), била пронајдена опрема ...
| | веќе видена | слични
3 копии

ФБ статус на Орце Ѓорѓиевски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ) Ми претставува задоволство што општинскиот комитет Кисела Вода денес беше посетен од двајца од ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Општина Кисела Вода Филип Темелковски денес во својот кабинет оствари работна средба со директорот на Институтот за стандардизација на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 123 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 228 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Две лица приведени за поседување хероин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: