Две години подоцна: Меган Маркл го покажа вереничкиот прстен вреден 600.000 долари


Kралската двојка, поточно принцот Хари и Меган Маркл од неодамна се појавија на едно традиционално собирање во Лондон, по кое сите зборуваат за војводката од ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл повторно со своето однесување предизвикаа чудење во јавноста. За време на бејзбол натпреварот на Њујорк Јенки во саботата Меган во ...
| | веќе видена | слични

Принцот Хари и Меган Маркл објавија фотографии на кои се гледаат рачињата или ножињата на малиот Арчи , но засега нема фотографија на која се гледа неговата ...
| | веќе видена | слични

Откако дојде на свет, малиот Арчи Харисон е една од најинтересните личности во британската јавност. Сите едвај чекаа да го видат бебето откако се роди, а Меган ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Војводката Меган и принцот Хари велат дека уживаат во магијата на родителството, но по се изгледа нивните дадилки не уживаат да го чуваат Арчи. Имено, парот за ...
| | веќе видена | слични

Бидејќи се породи пред осум недели, никој не очекуваше дека Меган Маркл ќе се појави на бејзбол натрпеварот меѓу Босотон Ред Сокс и Њујорк Јенкиј. За своето ...
| | веќе видена | слични

Можеби Меган и Хари уживаат во магијата на родителството, но нивните дадилки не уживаат во чувањето на Арчи. Имено, војводата и војвотката од Сасекс за 6 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 245 | | | веќе видена

Вие држите морални предавања за 27 април, за настан во кој и вие бевте учесник во толпата која сакаше да ме убие. Ве видовме на сликите и сега држите морални ...
сите 195 | | | веќе видена

Информациите дека Јавното обвинителство отворило предмет против Јово Вангеловски заради тоа што намерно држел предмети во фиока, уште еднаш ја потврдува ...
сите 146 | | | веќе видена

Активисти на ВМРО-ДПМНЕ, како и членови на највисокото раководство на партијата ќе учествуваат на дводневната политичка академија што во организација на ...
сите 151 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 63 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Две години подоцна: Меган Маркл го покажа вереничкиот прстен вреден 600.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: