Ја пронашле Марија по 5 години: Исчезнала со 40 години постар маж, а потоа Германија се кренала на нозе

2 копии

18-годишната Марија Х. во мај 2013. година исчезнала и цели пет години никој не знаел каде се наоѓа, но неодамна му се јавила на своето семејство преку ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

18 годишната девојка Марија Х. од Германија која исчезнала пред пет години, во четвртокот изненадувачки се јавила кај семејството. За неа беше покрената голема ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со седум гласа „против“ и два „ за“ уставните судии ја отфрлија иницијативата поднесена од Димитар Апасиев од Левица и Тодор Петров од Светскиот Македонски ...
сите 205 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Албанскиот аналитичар Арсим Зеколи, кој најави дека ќе го бојкотира референдумот за промена на името, сега предвидува црно сценарио на 30-ти септември. Тој ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја пронашле Марија по 5 години: Исчезнала со 40 години постар маж, а потоа Германија се кренала на нозе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: