Да, Мадам!


Асприн и Сепсил се само ситни крадци се додека не украдат нешта од мртов човек и ненамерно се вмешаат во убиство… Режија: Кори Јуен; Улоги: Мишел Јео, Синтија Ротрок, Џон Шам
| | веќе видена | слични

Пораснати онаму кадешто легендите се раѓаат, двајца браќа станаа мастери и двајцата се родени да бидат водачи. Но еден е оној кој ќе ги однесе сите до слободата… Режија:Ву-пинг Јуен ; Улоги: Џет Ли, Мишел Јео и Чин Сиу Хо
| | веќе видена | слични

Останато

Од понеделник, откако ќе се достават дополнителни списи кои недостасуваат, Советот на јавни обвинители ќе решава по извештајот на Обвинителството за гонење на ...
сите 681 | | | веќе видена

Уште потрагично е што ова го претставуваат како успех, а не капитулација на правната држава. Досега пред обвинител требаше да бидат изведени и Кики и Фрики и ...
сите 398 | | | веќе видена

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 402 | | | веќе видена

„Јас од месец септември 2018-та година до некаде 10 април 2019-та сум постојано уценуван од група на луѓе кои од мене изнудија голема сума на парични средства“ ...
сите 331 | | | веќе видена

– Од Итната медицинска помош Неготино ни донесоа 13 мигранти. Еден беше починат, петмина задржавме во оваа болница, а тројца со полесни повреди беа третирани ...
сите 279 | | | веќе видена

Данска ќе плати огромна цена поради одлуката на американскиот претседател Доналд Трамп да ја откаже неговата посета на земјата само 12 дена пред најавениот ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Да, Мадам!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: