Шлепер проби заштитна ограда, возачот во кабината виси над замрзната река


3 копии
3 копии

Вистинска филмска драма се одигра завчера на делот од автопатот кај Јагодина- пензионираниот пожарникар Миле Савиќ (60), со часови висеше во кабината од својот ...
| | веќе видена | слични
8 копии
3 копии

Возачот на камионот кој висеше над реката Морава во Србија, безбедно е извлечен од кабината, без повреди, но е хоспитализиран во најблиската болница заради ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Возачот на камионот кој ја проби оградата од мостот во близина на селото Мијатовац и останал речиси два часа да виси над Морава е спасен. Премрзнатиот возач ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На делница од авто-патот во правец Ниш-Белград, сообраќајот за тешки товарни возила е привремено запрен поради сообраќајниот инцидент во кој товарно возило ја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кај селото Мијатовац во Србија, на автопатот Белград-Ниш, камион ја сруши оградата на мостот. Возачот е заглавен во кабината на возилото кое во моментов виси ...
| | веќе видена | слични

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 185 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шлепер проби заштитна ограда, возачот во кабината виси над замрзната река

Од:
До кого (е-маил):
Порака: