Заврши драмата кај реката Морава - возачот што висеше над провалија пренесен во болница (видео)


3 копии

Возачот на камионот кој ја проби оградата од мостот и остана да виси нар Морава скоро два часа, спасен е и превезен во болница. Возачот на камионот ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Вистинска филмска драма се одигра завчера на делот од автопатот кај Јагодина- пензионираниот пожарникар Миле Савиќ (60), со часови висеше во кабината од својот ...
| | веќе видена | слични
8 копии
3 копии

Возачот на камионот кој висеше над реката Морава во Србија, безбедно е извлечен од кабината, без повреди, но е хоспитализиран во најблиската болница заради ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сообраќајот за камиони е запрен на делницата на авто-патот во правец Ниш-Белград, бидејќи товарно возило ја пробило заштитната ограда. РТС објави дека ...
| | веќе видена | слични

На делница од авто-патот во правец Ниш-Белград, сообраќајот за тешки товарни возила е привремено запрен поради сообраќајниот инцидент во кој товарно возило ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Имавме состанок со лидери и претставници на политичките партии кои се дел од коалицијата „За подобра Македонија“, која ја предводи ВМРО-ДПМНЕ. Разговаравме ...
сите 254 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заврши драмата кај реката Морава - возачот што висеше над провалија пренесен во болница (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: